Бажаєте тепла та комфорту в будинку?

Залиште заявку на консультацію і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Комфортні умови для проживання, відпочинку, трудової діяльності в холодну пору року багато в чому залежать від правильно спроектованої системи опалення приватного будинку, багатоквартирних будинків, офісних і виробничих приміщень. Подбає про збереженні необхідних температурних режимів краще на початку будівництва об’єкта. Для цього слід створити проект опалювальної системи під майбутню будівлю. Провести розробку опалювальної комунікації можливо і для вже експлуатованих об’єктів.

Особливості проектування опалювальних систем

При неналежних температурних режимах в будь-якому приміщенні, будівлі знижується продуктивність праці, відчувається дискомфорт, створюються умови для виникнення захворювань. Відповідна нормативам і вимогам комунікація, яка постачає тепло, запобігає негативним наслідкам.

Доручати проектування системи опалення будинку в Луцьку, Львові чи Рівному доцільніше професіоналам. Такий підхід дозволить уникнути помилок від некомпетентності, зайвих фінансових витрат на перебудову неправильно працюючої теплової магістралі. Досвідчені фахівці грамотно розроблять всі технічні заходи. Нададуть замовнику готовий проект під конкретні умови експлуатації.

Етапи проектування

Власник нерухомості зможе замовити проект опалення приватного будинку або квартири в нашій компанії. Фахівці поетапно виконувати всі технічні заходи. Замовник може надати тільки пояснювальну записку. Всі технічні заходи виконають наші співробітники:

  • розроблять техзавдання;
  • складуть проектну, робочу документацію;
  • нададуть об’ємне моделювання опалювальної системи;
  • складуть кошторис;
  • схвалять проект в держнагляд;
  • нададуть рекомендації по найбільш ефективної експлуатації теплосистеми.

Після виконання кожного етапу проводиться його узгодження з замовником. До наступних заходів приступають тільки після схвалення виконаного техзавдання клієнтом. Таке проектування систем опалення дозволяє надати замовнику оптимальну інженерну комунікацію. Фахівці компанії можуть виконати і професійний монтаж обладнання з наданням гарантії.