Бажаєте тепла та комфорту в будинку?

Залиште заявку на консультацію і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

Монтаж водопостачання і каналізації в Луцьку

Без системи комунікацій неможливо комфортно жити. Проектуються і облаштовуються такі комунікації згідно із санітарним регламенту. Для забезпечення повної безпеки в ході експлуатації дотримуються будівельних норм і правил.

Все починається з проектування

Перша стадія правильної установки комунікацій починається зі складання проектної документації. У проекті зазначаються всі вихідні дані і проводяться всі необхідні розрахунки, йде підбір обладнання.
В процесі проектування будьте готові відповісти на безліч питань. Наприклад, кількість проживаючих в будинку людей, місце розташування джерела води і т. Д. Ці дані є основою і будуть оброблені та враховані в процесі створення проекту.

Проект повинен бути виконаний з урахуванням нормативних вимог і узгоджений зі спеціальними інстанціями. Саме тому складання такої важливої ​​документації краще довірити професіоналам з досвідом в даній сфері.

Процес монтажу систем каналізації

Наявність правильного проекту полегшує монтаж зовнішньої каналізації. У документі вже позначені ключові моменти по обладнанню, трубах, матеріалами. Фахівцям залишається лише якісно змонтувати систему каналізації.

Монтажні роботи включають в себе наступні етапи:

  1. Розмітка і прокладка мереж планованих комунікацій.
  2. Монтаж водопровідних труб. Труби збираються і кріпляться в єдину систему, що дозволяє подавати і відводити воду.
  3. Встановлення обладнання.

Важливо! Все обладнання повинно бути відрегульовано і випробувано в різних режимах роботи. Для нормальної роботи системи рекомендується виконати монтаж груп безпеки.

Зовнішня каналізація і особливості її монтажу

При виконанні робіт слід врахувати наступні моменти:

  • Обов’язково витримати ухил труб, в іншому випадку робота системи може бути порушена.
  • Монтаж виконується з певною фіксованою точки. Установка каналізації в квартирі відбувається від фанів магістрального стояка.
  • Монтаж каналізації в приватному будинку починається з точки перетину фундаменту.
  • Водопровід повинен знаходитися на постійній основі в оптимальних кліматичних умовах. Негативно на системі можуть позначитися перепади температур, згубні як низькі так і високі градуси.
  • Не рекомендується кріплення труб під сходами або на стінах.