МОНТАЖ КАМІНІВ З ВОДЯНИМ КОНТУРОМ

Надаємо послуги з монтажу камінів за індивідуальними замовленнями для приватних житлових будинків так і для промислових підприємств міста Луцька та Волинської області.

Залиште заявку

Наші менеджери зв'яжуться з Вами.

Залиште заявку

Наші менеджери зв'яжуться з Вами.

Установка каміна в будинку – справа, яка потребує професійних знань і навичок.

Ніщо не викликає такі воістину «зігріваючі» асоціації зі словами «домашній затишок», як потріскує дровами і поширює живе тепло камін. Якщо Ви хочете обладнати камін в новому будинку або плануєте встановити його в будинку, де вже живете, і Вам потрібна установка камінів в Луцьку або у  Волинській області – тоді наша фірма до Ваших послуг!

Незалежно від того, покладаєте Ви на камін чисто декоративні функції або плануєте використовувати його як додаткове джерело опалення, головне при його монтажі – дотримання всіх будівельних нормативів і правил пожежної безпеки.

Саме тому варто довірити установку камінної топки професіоналам, що володіє теоретичними знаннями і практичними навичками, які підкажуть на які моменти слід звернути увагу ще на етапі вибору каміна. Крім того, слід розуміти, що саме професійна установка каміна, вартість якої згодом окупиться безперебійною роботою каміна, дуже Важлива, адже це перш за все Ваша безпека!

Установка каміна в будинку передбачає послідовне вирішення таких питань:

перш за все Вам потрібно визначитися з призначенням каміна – чи буде він виконувати естетичні функції і використовуватися час від часу або ж буде використовуватися постійно в якості опалювальної системи;
далі слід підібрати відповідний для Ваших умов варіант – топка з водяним контуром або з повітряним обігрівом, відкритого або закритого типу;
потім слід розглянути відповідні моделі різних виробників, вивчити відгуки про них, перевірити наявність документації, що сертифікує їх якість.
Зрозуміло, що людині недосвідченому дуже складно самостійно розібратися з цими моментами. На це піде багато часу, і не факт, що Ви станете таким вже «асом» в цьому питанні, навіть провівши за його вивченням не один місяць. Та й теоретичні знання – це одне, а практичні навички – зовсім інше. Мало вибрати надійний функціональний камін, який відповідає вашим вимогам, його ще потрібно правильно встановити. Саме тому ми настійно рекомендуємо Вам довіритися фахівцям, тобто НАМ!

Фахівці нашої компанії є пояснять Вам відмінності між різними видами топок, позначивши переваги і недоліки кожної, і допоможуть підібрати оптимальну модель. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними відомими виробниками і камінів, і всіх комплектуючих для монтажу, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами і гарантією виробників.

переглянути більше...

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

Більше 20 років бездоганної роботи на ринку внутрішньої інженерії.

ШВИДКО

Пропонуємо зручний для вас час зустрічі та монтажу

Робимо розрахунок проекту в короткий термін

Взаємодія з нашою командою буде чіткою та прогнозованою

ПРОЗОРО

Робимо проект, враховуючи ваш бюджет

Вартість всіх складових проекту детально описується в кошторисі

Після затвердження вартості проекту, ціна буде зафіксована

БЕЗПЕЧНО

Ми працюємо тільки з перевіреними обладнанням топ-брендів Buderus, Viessmann та ін.

Працюємо офіційно, з повною документацією

Наша команда має всі необхідні сертифікати та ліцензії

КОМФОРТНО

Ви звертаєтеся до нас залишивши заявку на сайті, по телефону або на електронну пошту

Наша команда бере всі труднощі на себе

Ми робимо у вашому домі тепло і комфортно

Якість гарантована

Теплотехнологія - офіційний сертифікований партнер виробників теплообладнання

Всі співробітники Теплотехнологія проходять спеціалізоване навчання. Ми даємо гарантію на наші роботи 3 роки.

Бажаєте тепла та комфорту в будинку?

Залиште заявку на консультацію і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом.

НАШІ ОБ'ЄКТИ