Сервісне обслуговування

Планомірне обслуговування інженерних систем

Сервісне обслуговування

  Одним з пріоритетних напрямків діяльності нашого підприємства є сервісне обслуговування теплотехнічного та вентиляційного обладнання і кондиціонерів в Луцьку, на Волині та за її межами.

 Сервіс котла можна порівняти з сервісом автомобіля. Чому люди приділяють увагу своєму автомобілю і проводять регулярне сервісне обслуговування на спеціалізованих станціях, а котлам чи кондиціонерам такої уваги не приділяється?

Будь-яка інженерна система і пристрій для його правильної і довгої роботи потребує регулярного сервісу. Ми пропонуємо повний комплекс технічного обслуговування котлів , кондиціонерів та  інженерних систем промислових приміщень, будинків, котеджів.

Що стосується кондиціонерів, то всім відомо, що кондиціонер вже давно не розкіш. Сьогодні кліматична техніка всюди: в квартирах і офісах, в барах і ресторанах, в магазинах і офісах. До того ж покупці все частіше віддають перевагу дорогим брендам зі світовим ім’ям – Daikin, Panasonic, Fujitsu, Mitsubishi і так далі, які по праву займають лідируючі позиції на ринку кліматичного устаткування. Проте, навіть найякісніший продукт вимагає правильної експлуатації і дбайливого обслуговування. У іншому ж випадку, користувача чекає моральне розчарування і непередбачені витрати.

Приміром, один тільки компресор – по суті, серце кондиціонера – коштуватиме від 200 у.о., причому за проведення самого ремонту треба буде заплатити окремо. Варто ще врахувати час проведення ремонту і терміни очікування постачання (до 3-х тижнів) тієї або іншої деталі, яку вимагається замінити. Не слід також забувати, що погіршення роботи кондиціонера відбувається непомітно для оточення.

Для того, щоб уникнути подібних негараздів, фахівці рекомендують проводити регулярне сервісне обслуговування кондиціонера. Адже спостереження фахівця за станом кондиціонера шляхом періодичного виміру його параметрів дозволить запобігти аварії і значно (на 20-50%) продовжити термін його служби.

Що таке сервісне обслуговування кондиціонерів?

Технічне обслуговування – це цілий комплекс робіт, який проводять фахівці, спрямований на попередження поломки устаткування шляхом своєчасної діагностики і профілактики. Для технічного обслуговування кондиціонерів і котлів  використовується цілий ряд різних вимірювальних приладів і спеціальні інструменти.

Коли і з якою періодичністю треба проводити сервісне обслуговування кондиціонерів? Частенько сервісне обслуговування кондиціонерів, які працюють в стандартних умовах, рекомендується проводити 1-2 рази в рік, навесні – перед запуском системи після зими, і восени – при переведенні системи на зимовий режим.

Якщо ж йдеться про устаткування в приміщенні серверних або про промислові кліматичні установки, то сервісне обслуговування таких систем слід проводити частіше.

Отже, своєчасне сервісне обслуговування:

– економить Ваші фінансові ресурси на ремонт або заміну устаткування, що вийшло з ладу;

– подовжує термін експлуатації устаткування, в яке спочатку були вкладені чималі фінансові кошти;

– дозволяє зберегти час і сили на усунення позаштатних ситуацій;

– скорочує до мінімуму час простою устаткування, тим самим зменшуючи часовий інтервал відчуття дискомфорту;

– сприяє збереженню оптимальної продуктивності устаткування.

Сервісний відділ підприємства «Теплотехнологія» надає сервісні послуги на території Волинської області.

Замовити послугу можна по тел. (0332) 788 747.

Клієнти, що заключили договіp на планове технічне обслуговування обслуговуються по за чергою.

Системи опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, каналізації, очистки води та пилевидалення, що пропонує наше підприємство, відповідають європейським вимогам та стандартам.

ТЕПЛОТЕХНОЛОГІЯ – це професіоналізм, надійність і якість!